Zjednodušte si prácu v domácnosti i na záhrade vďaka spoľahlivým pomocníkom

Žijeme v dobe, keď sa neustále niekam za niečím ponáhľame, sme permanentne pod stresom, máme pocit, že nič nestíhame a čas beží príliš rýchlo. Preto hľadáme spôsob, ako si veľa povinností zľahčiť, aby sme ušetrili čas a aj fyzickú silu. Jednou z možností sú rôzne stroje či prístroje, technológia, ktorá nám dokáže každodenný život spríjemniť a zjednodušiť.

Oceníte jej ľahkosť a tichý chod

Ak máte skúsenosti s pravidelným kosením trávy na záhrade a používate elektrickú kosačku, tak viete, ako vám dokáže kábel kosačky znepríjemniť chvíle kosenia. Veľakrát neviete, ako si ho uchopiť, držať, aby neprekážal pri kosení a hlavne, aby sa nám nedostal pod nôž kosačky, lebo to by zrejme pre nás nedopadlo dobre.

Tento problém možno vyriešiť jednoducho – výmenou elektrickej kosačky za akumulátorovú, ktorá nepotrebuje žiaden kábel. Aku kosačka má svoj vlastný akumulátor, ktorý dobijete a môžete kosiť bez toho, že by sa vám pod nohami „plietol“ kábel. Výhodou akumulátorových kosačiek je nižšia hmotnosť a vďaka batérii aj tichší chod v porovnaní s elektrickou či benzínovou kosačkou.

Všestranný pomocník v domácnosti

Poradí si s každou veľkou nečistotou. Môžete ním umyť auto, dom, garáž, plot, chodník, záhradný nábytok či bicykel. Áno, taký je tlakový čistič, ktorý veľmi dobre poslúži, keď ho potrebujeme.

Výber vysokotlakového čističa záleží od viacerých faktorov: veľkosti čistenej plochy, intervalov a dĺžky čistenia a rovnako aj od pomeru tlaku a prietoku vody. Ďalej by ste mali vedieť, že do tlakových čističov sa používajú čistiace prostriedky, ktoré majú nízku penivosť. Na ľahké znečistenie sú vhodné univerzálne penové čističe, v prípade väčšieho znečistenia treba použiť penové čističe alkalické.

Zdroj obrázka:

Leigh Trail / Shutterstock.com

Môžete komentovať alebo nechať odkaz z vašej stránky.

Napíšte odpoveď

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to massage bed, web designers and crest whitening strips