Recenzia za výrobok

Nenašli ste hodnotenie vášho výrobku medzi našimi testami a ste presvedčení, že si zaslúži tie najlepšie známky? Spolu to môžeme zmeniť.

Na tomto a ďalších našich www stránkach píšeme o veciach, ktoré sami používame, ktoré si kupujeme do našej domácnosti či kancelárie. Pri najlepšej vôli nemáme možnosť obsiahnuť celú produkciu na našom trhu. Poskytnite nám váš výrobok a my o ňom napíšeme objektívnu recenziu z pohľadu bežného spotrebiteľa. Z testovania a používania vášho výrobku nafotíme naše vlastné fotografie, ktorými obohatíme články s jeho popisom.

Nemôžeme vám zaručiť čisto pozitívnu recenziu, nebudeme výrobok vychvaľovať, keď s ním nebudeme spokojní. To vám ho radšej vrátime. No keď bude dobrý a užitočný, nezabudneme to vyzdvihnúť a sami môžete odkazovať na naše testy vo svojich marketingových materiáloch.

Samozrejme, že v testoch budú odkazy na váš web alebo priamo produkt v eshope.

O aké výrobky máme záujem? Radi napíšeme recenzie na vybavenie domácnosti, zariadenie kuchyne a malé elektrospotrebiče, akumulátorové, elektrické a ručné náradie do domácej dielne, potreby pre záhradkárov a pestovateľov, záhradné náradie, drobnú elektroniku.

Na akých weboch zverejníme hodnotenia výrobkov?
Okrem tohto webu prevádzkujeme niekoľko webov o bývaní, hobby, záhradkárčení, cykloturistike, fotografovaní, modelárstve, mototuristike. Kontaktujte nás a radi s vami dohodneme detaily našej vzájomnej spolupráce.


 

Vyrábate alebo predávate výrobok, ktorý si zaslúži otestovať a zverejniť recenziu?

Použite nasledovný kontaktný formulár. Pre doporučenie výrobku na otestovanie použite tento formulár.

 

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to massage bed, web designers and crest whitening strips