Internet v mobile je dnes už takmer nevyhnutnosťou. Aké hry si môžete zahrať?

Stále nemáte mobilný internet vo svojom telefóne? Dnes už to nie je nič neobyčajné, ľudia sú online takmer stále. Ešte vždy váhate a držíte sa tvrdenia, že vám stačí Wi-Fi pripojenie? Môžete mať mobilný internet za skvelú cenu a kedykoľvek si vyhľadať to, čo aktuálne potrebujete. Alebo sa jednoducho zabaviť skvelými mobilnými hrami, z ktorých mnohé vyžadujú práve internet v mobile. Čo ak vám bude meškať autobus alebo vlak? Pripojte sa a hrajte!

Výhody mobilného internetu

Mobilný internet už dnes môžete získať u svojho operátora rýchlo a za skvelú cenu. Neraz vám to môže ušetriť kopec času či nervov, vyhľadáte si okamžite to, čo potrebujete. Nepamätáte si, aké suroviny išli do receptu, ktorý ste si našli len včera a nervózne stojíte v potravinách pred regálom? Alebo si nespomínate na presný odchod autobusu, ktorý vám ide asi o desať minút? Či o dvadsať? No a čo je tiež skvelé, môžete sa zahrať super hry. Mnohé z nich však vyžadujú internetové pripojenie. Inšpirujte sa naším výberom hier, s ktorými sa perfektne zabavíte.

Tipy na skvelé hry pre smartfón s mobilným internetom

Vďaka internetu v mobile máte umožnené sťahovať si hry zdarma. K mnohým z nich však potrebujete internet aj priamo k hraniu. Jednou z najznámejších hier už od roku 2016 je Pokemon GO. Aj keď popularita tejto platformy časom poklesla, stále ide o jednu z najobľúbenejších hier, ktoré si môžete stiahnuť zdarma.

Hrať ju môžete prakticky kdekoľvek, pretože neviete, kde vám na mape ukáže Pokémona, ktorého máte nájsť a chytiť. Hráči môžu popri objavovaní okolia hrať hru a čo je skvelé, možno práve táto hra vás donúti ísť na prechádzku s cieľom nájsť ďalšieho Pokémona. Určite si túto hru minimálne vyskúšajte!

Ak máte radi športové hry, určite oceníte výber tých od spoločnosti EA Sports Games. Zrejme netreba túto platformu extra predstavovať, ak vám hranie hier nie je cudzie, minimálne ste o nich počuli. Sú jediným developerom, ktorý ponúka hry z rôznych oblastí športu. Medzi nimi iste poznáte Madden NFL Overdrive game, FIFA Soccer, NBA Live Mobile, EA Sports UFC a mnoho ďalších. Pre menej znalých, máte na výber z futbalových, basketbalových či bojových hier. Grafika hier je často na veľmi vysokej úrovni, napriek tomu, že ide o aplikácie pre mobilný telefón. Neváhajte preto, využite svoje dáta a stiahnite si aspoň jednu z hier od EA Sports.

Niektoré hry či aplikácie aj napriek tomu, že sú zdarma, môžu priamo v hre vyžadovať určité platby. Medzi takéto hry patrí ďalšia z najobľúbenejších hier, a to Final Fantasy Brave Exvius. Zahŕňa mnohé elementy z pôvodnej hry Final Fantasy, preto si fanúšikovia tejto ságy určite prídu na svoje. Hra je veľmi jednoduchá na naučenie sa ovládania, neraz však musíte použiť aj logické či kritické myslenie pri súbojoch s rôznymi nepriateľmi. Denne dostávate rôzne ocenenia a prídavné misie, úlohy a aktivity, ktoré obohacujú hru, aby vás nezačala nudiť. Je na vás, či sa rozhodnete práve pre túto hru, ak však patríte medzi fanúšikov Final Fantasy, odporúčame minimálne vyskúšať.

Clash Royale je ďalšia z hier, ktorá môže vyžadovať určité transakcie v aplikácii. Je od spoločnosti, ktorá vydala Clash of Clans, ktorá je veľmi populárna po celom svete. V tejto hre zbierate karty, budujete a tiež bojujete proti súperom online. Ak vyhráte, zbierate trofeje, ale tiež ich strácate, keď prehráte. Môžete si budovať klany, aby ste kartičky zdieľali so spoluhráčmi alebo ich vyzývali na súboje. Máte strašne veľa možností, ako odomknúť nové karty a získať ich.

Internet v mobile vybavíte rýchlo a lacno

Ako vidíte, máte mnoho možností ako sa zabaviť online. Avšak mobilný telefón dnes dokáže oveľa viac a toto je len kvapka z obrovského množstva hier či zábavných aplikácií, ktoré vám ponúka internet. Okrem hier môžete byť, samozrejme, v online svete s priateľmi, zdieľať svoje myšlienky, nápady, zážitky, fotografie a čokoľvek, čo zo svojho súkromia chcete odhaliť.

S mobilným internetom máte nekonečne veľa možností. Okrem zábavy je to skvelý pomocník, mnohí ľudia ho potrebujú k svojej práci. S vybavením internetu u vášho operátora nebudete mať problém, nakoľko máte mnoho možností, z ktorých si môžete vybrať a vyskladať si paušál podľa vašich požiadaviek a podľa toho, koľko dát mesačne spotrebujete.

Dnes už internet nie je drahá záležitosť, využijete ho takmer kedykoľvek a kdekoľvek, o zábave s ním nehovoriac – od hier cez objavovanie nových nápadov, pozeranie filmov či seriálov, počúvanie hudby… Ak vám akékoľvek čakanie či zdržanie príde do cesty, ak nebudete mať poruke napríklad knihu alebo časopis, stačí vám siahnuť do vrecka a vytiahnuť mobilný telefón.

Môžete komentovať alebo nechať odkaz z vašej stránky.

Napíšte odpoveď

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to massage bed, web designers and crest whitening strips