Píšeme dobré recenzie

Určite to bude tak, keď ich využívajú aj iní ľudia. Áno, recenzie píšeme preto, aby ste si mohli prečítať o veciach, potravinách, nástrojoch či iných výrobkoch, ktoré sme mali možnosť vyskúšať, otestovať a aby ste ich videli nie len z pohľadu marketingového oddelenia predajcu, ale aj z pohľadu obyčajného človeka, ktorý tieto predmety využíva doma. No ale že naše recenzie budú využívať aj predajcovia, to som teda nečakal.
Náhodou som našiel na inzertnom serveri bazos.sk inzerát na predaj kuchynského robota, ktorý predáva vo svojich akciách Lidl. Prvé, čo ma zarazilo, bola fotografia robota. To aranžovanie, ten jedinečný podklad, ktorý používame, ten štýl… no bodaj by aj nie, keď som tú fotku robil ja! Ešte je na nej aj vodoznak s názvom tohto webu!

BazosRobot

Predajca si ani nedal prácu s popisom robota, len jednoducho napísal link na našu recenziu. Aké jednoduché.

Pre porovnanie prikladám našu fotku z recenzie

Robot Lidl

Robot Lidl

By ma zaujímalo, odkiaľ toho svojho kuchynského robota má a v akom je stave, keď píše, že cenu ponúknite a vlastnú fotku radšej nedal.

Nie, nebudem z toho nič vyvodzovať ani nebudem dávať červený vodoznak cez celú fotku. Fotografie sú chránené autorským zákonom, rovnako ako hudba alebo filmy. A aj pri nich kopírujú len tých, ktorý sú najlepší.

Takže asi naozaj pášeme dobré recenzie. Zachovajte nám priazeň a my pre vás budeme písať a zverejňovať aj ďalšie.Môžete komentovať alebo nechať odkaz z vašej stránky.

Jeden komentár k “Píšeme dobré recenzie”

  1. WordPress 3.9.1 WordPress 3.9.1
    The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/3.9.1

    […] v inzeráte na internetovom bazáre, ktorý ukradol fotku a dokonca v inzeráte dal odkaz na kompletné znenie recenzie veci, ktorú sám […]

Napíšte odpoveď

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to massage bed, web designers and crest whitening strips