Notebooky aj pre tých najnáročnejších

Nájsť kvalitný notebook nie je v súčasnosti také ťažké. Možnosť výberu je výhodná najmä pre klientov, no firmy, ktoré vyrábajú notebooky, však nie sú príliš nadšené. Každý rok musia vyrábať nové, kvalitnejšie notebooky, alebo aspoň premýšľať nad vylepšeniami starších modelov, aby klienti od nich neodchádzali a ostali im verní.

Lacnejšie repasované notebooky

Ak vás odrádzajú vysoké ceny, ktoré si pýtajú predajcovia notebookov, pozrite si, či sa vami vybratá značka a model notebooku nenachádza v ponuke repasovaných notebookov. Repasované notebooky sú v súčasnosti prekvapivo veľmi vyhľadávané, a to najmä kvôli ich nižších cenám. Jedná sa o notebooky známych značiek; napríklad značiek HP, Apple, DELL, Lenovo, ktoré boli už kedysi používané, no boli dôkladne vyčistené, preinštalované a dôkladne testované, aby aj naďalej plnili svoju funkciu. Jedná sa väčšinou o notebooky najvyšších tried, ktoré sa používali napríklad na výstavách.

Od overených predajcov

Ak sa rozhodnete ušetriť a budete si chcieť kúpiť repasovaný notebook, vyberajte ho len od overených predajcov. Ľahko by ste mohli naraziť na špekulantov, ktorí tvrdia, že predávajú repasované notebooky, no v skutočnosti majú v ponuke staré notebooky, ktoré majú svoju slávu už dávno za sebou a sú vhodné akurát tak do koša. Odporúčame vám sústrediť sa najmä na overené firmy, ktoré vám poskytnú aspoň dvojročnú záruku na daný notebook a poskytnú vám aj pozáručný servis.

Pri výbere repasovaného notebooku si dávajte pozor najmä na tieto veci- displej, výdrž batérie a sériové číslo, ktoré vám umožní zistiť, či vami vybraný notebook nie je poskladaný z viacerých rôznych notebookov.

Ak si chcete vybrať kvalitný repasovaný notebook, notebook nesmie byť starší ako dva roky. Najideálnejšie, aby mal maximálne rok.

Takéto repasované notebooky nájdete u najspoľahlivejšieho predajcu repasovaných notebookov. Nájdete ich na stránke bigon.sk.

Herné notebooky

Kategóriu, ktoré si vytvárajú najznámejšie značky vyrábajúce notebooky, ocení každý hráč počítačových hier. Sekciu herných notebookov tvoria výkonné herné notebooky, ktoré pracujú potichu, majú silnú batériu a umožňujú nám hrať aj tie najnovšie hry, ktoré prišli na trh.

Pri výbere herných notebookov zohľadňujte aj grafickú kartu, procesor a samozrejme aj veľkosť uhlopriečky notebooku.

Môžete komentovať alebo nechať odkaz z vašej stránky.

Napíšte odpoveď

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to massage bed, web designers and crest whitening strips